יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס אקדמי

21.04.2015 (12:40)
היה משעמם באותו קורס. אז התחלנו להתחרמן והמשכנו בשירותים

זה קרה בזמן אחד השיעורים היותר משעממים בתואר. אני וידידה שלי קשקשנו במחברות בזמנן שהמצרה דיברה על ההיסטוריה של המגפה השחורה. לא נושא סקסי במיוחד. אחרי חצי שעה היא  שפשפה את הרגל שלי בטעות. לא ידעתי מאיפה זה בא לי, כמו בסרט סקס ישראלי, השפשוף הזה הדליק איזה ניצוץ. הסתכלנו האחת לשני בעיניים, חייכנו במבוכה ופתאום הרגשתי את היד שלה נכנסת לי לתוך המכנסיים. היא חדרה לתוך התחתונים ותפסה את הזין שלי. ישבנו בשורה האחורית. אף אחד לא ראה אותנו.

 

הזין שלי הזדקר. היא הביאה לי ביד  ונהיה לי חם פתאום. זה היה ממש כמו סרט פורנו ישראלי, חומר ל xnxx. אני אומר לכם, בחיי לא חלמתי שדבר כזה יקרה לי. שלחתי את היד שלי לעבר המכנסיים שלה. היא לא לבשה תחתונים. היא הייתה רטובה מלמטה. החדרתי 3 אצבעות תוך הכוס שלה. אם מישהו היה מסתובב עכשיו, הוא היה מגלה אותו. המרצה הייתה רחוק מידי באודיטוריום הענק מכדי לראות מה קורה. הבטנו האחד לשני בעיניים והבנו מה יקרה עכשיו. יצאנו החוצה והלכנו לשירותים.

 

נעלתי את הדלת הראשית ונישקתי אותה. היא נשענה עם המרפקים על השיש. שמתי קונדום ועשיתי אותה מאחורה. היא ביקשה שאעשה את זה מהר יותר ומהר יותר. היה לי כל-כך חם. באותו הרגע עשיתי אותה חזק ומהר וגמרתי לתוכה. זה היה אדיר. זיינתי את הידידה הכי טובה שלי מהלימודים היא בכלל נשואה. הרגע קלטתי שזיינתי בחורה נשואה.

 

"אני עוד לא גמרתי..." היא אמרה לי והתיישבה על השיש ברגליים פתוחות. צללתי לתוך הכוס שלה. הוא היה נעים ורך. אני עושה את הידידה הכי טובה שלי והיא נשואה. אני מכיר את בעלה, הוא בחור טוב. נפגשנו שלשתינו לא אחת. הוא בחור טוב שלא מקנא והינה אני מלקק את הכוס של אשתו. אני אפילו גמרתי בתוך הכוס שלה לפני כמה דקות. אני מקווה שהיא לוקחת גלולות...כן אלה היו המחשבות שרצו לי בראש. לא רציתי שהרגע הזה יגמר לעולם. מישהו דפק על הדלת של השירותים וניסה להיכנס. אף אחד לא יכנס פה. אני לא רוצה לצאת מפה לעולם.

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. ינימל חיחל (משתמש/ת אנונימי/ת) 2015/04/21 20:09