יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

חילופי פרטנריות

20.04.2015 (12:27)
יש חילופי זוגות ויש חילופי פרטנריות כי גם לרווקים מגיע להנות.

זה קרה בתקופת הצבא וזה היה משהו שחבר מהטירונות שיתף אותי בו. משהו שהוא נהג לעשות קבוע עם חבריו. לא יודע איפה הוא למד את זה, מאתר סקס, מבלוגים של אתרי פורנו או מחברים אחרים, אבל זה היה מדהים. הוא כינה את התהליך בשם חילופי פרטנריות. יוצאים לחפש סטוצים בעיר, מביאים את בנות הסוג למלון ומתחלפים איתן במהלך הלילה. כמובן שהיה צורך בהסכמה, אבל מיקי, היה אלוף העולם בלשכנע. את הפנטזיה הזאת יכולתי להגשים עד אז בעקיפין דרך אתרים של ישראליות בעירום. אבל אז, בטירונות, זאת פשוט הייתה חוויה בלתי רגילה.

 

באחת בלילה, אני והג'ינג'ית שהבאתי מהבר (לא זכרתי את שמה) הסתערנו לתוך החדר. כמו בסרטים, הפשטנו האחת את השנייה בלהט. בזמן שאני הייתי עסוק בלהוריד את החולצה שלה, היד שלה הייתה עמוק בתוך התחתונים שלי. היא התחילה מהביצים. תנועה אחת שלה הקפיצה את הזין שלי לדום. היא זרקה אותי על המיטה, סובבה אלי את הגב והתיישבה על הזין שלי לא אם הכוס אלא גם חור התחת שלה. היא אהבה בתחת. היא אמרה שאפילו יותר מהדרך הרגילה, זה היה עושה לה את זה. זאת גם הייתה הפעם הראשונה שלי ב"כניסה האחורית".  בשלב מסוים, היא ירדה על ארבע על הרצפה, הגברתי על הקצב ואז, כמו שהיא ביקשה, גמרתי לה על הגב.

 

לאחר שהתקלחה היא שמה חלוק ויצאה מהחדר. כעבור שתי דקות נכנסה הפרטנרית השנייה. היא הייתה קטנה מאוד. 140, אבל יפה להפליא. היא חייכה בביישנות. ניגשתי אליה, עזרתי לה לצאת מהמבוכה. השכבתי אותה על המיטה ופתחתי לה את הרגליים. היא החלה לגנוח עוד לפני שהלשון שלי נגעה בכוס שלה. היא הייתה עדינה ומדהימה. מגולחת למטה. היה לה אפילו ריח נעים בין הרגליים. הייתי יכול לבלות שעות בללקק את הכוס שלה. רגע לפני שגמרה היא תפסה את הראש שלי חזק ומשכה בשערות. זה כאב אבל גם הדליק אותי. כשהיא גמרה היא לא הפסיקה להתנשף במשך דקות ארוכות.

זה היה מדהים. הפכתי אותה על הגב ועשיתי אותה בדוגי סטייל. היא בקשה שאגמור לה בתוך הכוס. גם אחרי שגמרתי לא הצלחתי להוריד את הידיים שלי ממנה. היא הייתה מדהימה.

הוספת תגובה
RSS Feed