יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

זיון במטוס

19.04.2015 (11:45)
הגשמתי לא מעט פנטזיות, אבל סקס בטיסה עוד לא עשיתי ואז הגיעה הטיסה לאוסטרליה

הגשמתי לא מעט פנטזיות בחיי. בזמן שכל מיני אנשים בגילי חלמו על ישראליות בעירום או השתמשו באתרי סקס ישראלי, אני כבר הייתי עמוק בתוך הגשמת החלומות המיניים שלי. שכבתי עם זמרת מפורסמת, המרצה שלי באוניברסיטה, אם של אחת הבחורות שיצאתי איתן ו...טוב אתם מבינים את הכיוון. אבל יש דבר אחד שלא עשיתי וזה להזדיין בשירותים של המטוס.

בטיסה הארוכה לאוסטרליה, החלטתי שאני הולך להגשים את זה. יש לי הזדמנות אחת כי מזה לא שאני יכול לנסות לעשות את זה עם כל הבחורות במטוס. בשער העלייה למטוס זיהיתי בחורה מדהימה. היא הייתה בת 21 לכל היותר. בעלת אור חלק ושיער בלונדיני שבהק באור השמש. היא נראה לי מתאימה. התיישבתי לידה והתעלמתי ממנה. עשיתי את עצמי קורא בעיתון. היא לא הייתה רגילה שמתעלמים מאחת יפה כמוה. קיוויתי שנשב באותה שורה לפחות במטוס.

 

למזלי, זה מה שבדיוק קרה. למעשה ישבנו אחת ליד השנייה. היא הייתה כל-כך יפה שהיה חבל לבזבז אותה על סטוץ. המשכתי להתעלם והיא החלה להיות חסרת סבלנות עד שלבסוף פתחה שיחה איתי. דיברנו בשקט על כל נושא אפשרי. אחרי 5 שעות כבר הרגשנו כאילו שאנחנו חברים טובים. היא החלה לדבר על האקסים שלה בחופשיות ועל כמה האקס האחרון שלה היה גרוע במיטה. ומכיוון שהיא החלה לדבר על סקס, לאט לאט אמרתי לה שאני מעולם לא הזדיינתי במטוס. לא תאמינו מה היא עשה. היא הלכה לשירותים ואמרה לי..." אני הולכת להתפנות...אולי תרצה לבוא...אולי לא...." וקרצה.

 

חמש דקות לאחר שהיא הלכה, הלכתי אחריה. ניגשתי לשירותים. ראיתי את היד שלה יוצאת מהתא ומושכת אותי פנימה. היא הייתה ערומה. זוהרת כמו כוכבת קולנוע. היא הושיבה אותי על האסלה, הפשילה את מכנסיי והתיישבה על הזין שלי. היא הייתה רטובה לגמרי. היא התנשפה, עלתה וירדה עלי. התנשקו ואז הרגשתי צורך אז לקבור את הראש שלי בשדיים שלה. זה היה מדהים. הייתי בשמיים, תרתי משמע. בחיים לא גמרתי ככה. זה היה החפוז הכי טוב שהיה לי בחיים. סוף סוף עשיתי סקס במטוס.

הוספת תגובה
RSS Feed