יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

בליינד סטוץ

16.04.2015 (11:04)
כבר ראיתי וניסיתי הכל. לכן רציתי להפתיע את עצמי.

אני אישה עם ניסיון מיני רב. כשאני מכוונת לניסיון מיני אני לא מתכוונת לפרטנרים למיטה אלא לסקס עצמו. אני יכולה ללמד כוכבות סרטי פורנו ישראלי איך לעשות את זה נכון. אני יכולה להדריך בחורות באתרי ישראליות בעירום כיצד לעשות את זה נכון מול מצלמה. אבל מספיק לדבר עלי. אני רוצה לספר לכם על מקרה שהתרחש בשבוע שעבר. עמדתי לחגוג את יום ההולדת השלושים שלי. הגעתי למצב שעשיתי כבר הכל במיטה. חיפשתי משהו חדש ומרענן. חברתי הטובה, הציע לי להיט חדש שרץ עכשיו. מישהו שהיא תסדר לי דרך אתר הכרויות סטוצים. בליינד סטוץ. כשהיא מתכוונת לבליינד היא מדברת פשוטו כמשמעו. נפגשים בחדר במלון מבלי לראות האחד את השני עד לרגע שבו נכנסים למיטה.

 

בחצות נכנסתי לחדר במלון. שאלתי אם אני במקום הנכון. קול בריטון אמר לי שכן. ראיתי רק את הצללית שלו במיטה. נכנסתי למיטה. הוא היה עירום. התפשטתי. עמדו להדליק את האור כדי לראות האחד את השני. אבל לא באמת רצינו לעשות את זה. הבטתי בצללית שלו. הוא היה רחב גוף ושרירי. "תעשה אותו בפה..." אמרתי לו. נשכבתי על המיטה כשהראש שלי בין הרצפה למזרון. הוא הקשיב. הוא נעמד והכניס את הזין שלו לפה שלי כאילו הוא היה כוס. אני אוהבת למצוץ אני לא מתביישת בזה. אור הירח האיר את קובניות הבטן שלו. מצתתי לו חזק. "בחיים לא קיבלתי מציצה כזאת..." הוא אמר לי הרבה לפני שגמר. כן, אני מכירה את הצורך הזה של הגברים להודות כשמאוד טוב להם במיטה. הלשון שלי עשתה פעלולים סביב הזין שלו ואז לחצתי איתה על מקום רגיש מאוד והוא גמר לתוך הגרון שלי.

 

הוא שכב במיטה בשוק. כן, רק בשביל לראות את המבט הזה על הפנים של גבר שחווה מציצה כמו שלי בפעם הראשונה שווה את כל זה. ידעתי שעכשיו הוא יעשה בדיוק את כל מה שאני אבקש ממנו. ממציצה כזאת אין כל דרך חזרה.

הוספת תגובה
RSS Feed