יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הפדיחה הקטנה שלי

15.04.2015 (02:52)
זה קרה כאשר צילמנו עוד סרט. פדיחה קטנה.

שנינו ישבנו עירומים על המרפסת הסגורה של הבית שלה. היא הייתה מבוגרת ממני בעשר שנים. היא פלטה את עשן הסיגריה ואמרה. "מה קרה לך היום?" היא אמרה את זה ביובש, כמעט ללא רגש כמו איזה רובוט. "קורה...לא ביג דיל...". באותו רגע לא היה לי כל עניין לנתח את המצב. צילמנו הכל. זה מה שאהבנו לעשות. אהבנו לצלם סרטי פורנו ישראלי, סרטי סקס עם סצנות מתוסרטות, ולצפות בהן לאחר כמה שבועות. הפעם הייתי לי פדיחה קטנה.

 

היא הייתה יזיזה. יזיזה באמת טובה. האם פחדתי שיום אחד היא תשתמש בסרטים האלה ותפיץ אותם באתרים כמו xnxx. האם פחדתי שבאחד החיפושים שלי אחר ישראליות בעירום באינטרנט אמצע סרט שלי ושלה? ממש לא. היא לא הייתה חושפת את עצמה ככה בחיים. חזרתי הביתה והחלטתי שבמקום להמתין שבוע הפעם לפני העריכה, אצפה הלילה בסרט הפורנו שצילמו.

"שלום!" הבטתי בעצמי בסרט נכנס לדירה, לבוש בסרבל של טכנאי מזגנים. "באתי לתקן את המזגן".

 

"כן...נורא חם היום..." היא אמרה וגלגלה קוביית קרח על צווארה. היא הייתה לבושה בחלוק ורוד. ניגשתי לטפל במזגן. הוצאתי את הפילטרים ממנו. החלוק שלה נפל מהרצפה. עשיתי את עצמי המום. ואוו..רק עכשיו הבנתי איזה שחקן גרוע אני...בכל מקרה זה לא משנה. "אני מבין שממש, אבל ממש חם לך". כן היא אמרה והעבירה את קובית הקרח על הפטמות שלה. היא נגשה אלי הפילה אותי על הספה והפשיטה אותי. הזין שלי עמד כאילו היה עשוי בטון. היא הרטיבה את כף ידה והביאה לי ביד. לא ידוע מה קרה, אבל אחרי כשלוש דקות גמרתי לה לתוך העין. היינו צריכים להתחיל מאותה נקודה שהפסקנו כדי להמשיך ולצלם את הסצנה מחדש. עשינו זאת. היא המשיכה להביא לי ביד, ואחרי חמש דקות החלה לרכב עלי. עברנו למצב ישיבה. קברתי את השדיים שלה בפנייה וליקקתי את הפטמות שלה.

 

צפיתי שוב ושוב בסרט. ניסיתי להבין למה גמרתי מהר עד שממש כבר לא היה אכפת לי. ניגשתי למחשב והתחלתי לערוך את הסרט. פתאום היה לי חשק עז להראות אותו למישהו. לא יודע למה. פתאום רציתי שכל העולם יראה.

הוספת תגובה
RSS Feed 
2 תגובות לכתבה
2. MuchtMmbuc Lvdupsqy (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/09/11 15:53
1. MuchtMmbuc Lvdupsqy (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/09/11 15:52