יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס ניחומים עם כלה

14.04.2015 (10:18)
באותו יום הידידה הכי טובה שלי לא התחתנה. אבל לי יצא משהו גדול מזה.

אם יש משהו יותר טוב מסקס פיוס אז זה סקס ניחומים. זהו תת ז'אנר של סקס נקמה בעצם. בכל מקרה, זה לא היה מתוכנן. זה פשוט קרה. זה היה כמו תסריט של סרט פורנו ישראלי או טלנובלה. זה קרה בחתונה של הידידה הכי טובה שלי. הגעתי מוקדם וראיתי שאף אחד לא הגיע חוץ ממני. שני, הידידה, הסתובבה באולם לחוצה. "רפי נעלם!" היא אמרה לי בעיניים אדומות. מעולם לא ראיתי אותה כל-כך עצובה אך יחד עם זאת כל-כך סקסית. שעה עברה, האורחים החלו להגיע ורפי עדיין לא היה שם. רבע שעה לפני החופה הוא שלח לה הודעה. "אני לא מסוגל. ברגעים אנו אני עולה על טיסה לברלין. אני פשוט לא מסוגל. אני נורא מצטער..." היא החלה לבכות ולהתייפח. היא לא ידעה כיצד לבשר זאת לאורחים. אחרי רבע שעה של דמעות. היא לקחה אותי לחדר ההכנות ונעלה את הדלת.

תוך כדי בכי היא אמרה לי. "בבקשה אל תשאל למה..פשוט תזרום...יש לך קונדום?"

 

היא הורידה את התחתונים שלה, דחפה אותי למצב ישיבה על כיסא שהיה שם והורידה ממני את המכנסיים והתחתונים. הזין שלי נעמד עוד לפני שהספקתי להבחין בכן. היא הייתה חסרת סבלנות. היא חטפה ממני את הקונדום והלבישה אותו על הזין שלי. שני, הידידה הכי טובה שלי, הכניסה עכשיו את הזין שלי לתוך הכוס שלה ביום חתונתה כאילו היה זה סרט סקס ישראלי באתר xnxx. לא יאמן. היא רכבה עלי ובכתה. זה היה סקס ניחומים כמו שמזון לפעמים יכול לנחם אנשים עצובים.

 

ראיתי אותנו במראה והבנתי שאני מגשים את אחת הפנטזיות הכי גדולות שלי. בעצם אני מגשים שתיים. אני מזיין גם כלה וגם את הידידה הכי טובה שלי. לא הצלחתי להסיר את העיניים מהמראה. אחרי שלוש דקות קמתי, הצמדתי אותה לקיר ועשיתי אותה חזק יותר. היא גנחה ונשכה את השפה התחתונה שלי. רק על תציעי לי להתחתן אתך עכשיו, חשבתי לעצמי. לא רציתי לצאת מהחדר הזה לעולם.

הוספת תגובה
RSS Feed